Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


ஜ..:: KuMaNoVa4ever The BesT In The World MusiC 4 Ever ::.. ஜ
 
ForumPortaliGalleryTV LIVELatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Pershendetjeeeeeee

Shko poshtë 
+2
LeoHack
ღ ღegzonaღ ღ
6 posters
AutoriMesazh
ღ ღegzonaღ ღ
Senior MemberFemale Numri i postimeve : 2
Age : 31
Registration date : 01/12/2008

Pershendetjeeeeeee Empty
MesazhTitulli: Pershendetjeeeeeee   Pershendetjeeeeeee Icon_minitimeMon Dec 01, 2008 4:09 pm

Tungi une jam egzona jam 17 vjeqare jaom nga prishtina kaloni mirJu pergezoj per Forumin shum mir e paskni ber urime dhe vetem vazhdoni kaloni mir
Mbrapsht në krye Shko poshtë
LeoHack
Administrator
Administrator
LeoHack


Male Numri i postimeve : 50
Age : 33
Vendi : in your room!
Registration date : 11/11/2008

Pershendetjeeeeeee Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetjeeeeeee   Pershendetjeeeeeee Icon_minitimeMon Dec 01, 2008 4:51 pm

Mir Se Erdhe Egzonaa cheers
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.Kumanova4ever.biz
ximmy
Moderator
Moderator
ximmy


Male Numri i postimeve : 22
Age : 30
Registration date : 24/11/2008

Pershendetjeeeeeee Empty
MesazhTitulli: Pershendetje   Pershendetjeeeeeee Icon_minitimeMon Dec 01, 2008 6:02 pm

Përshëndetje EGZOna mir se erdhe dhe te deshirojme knaqsiii ne www.kumanova4ever.com

Tungg By..ximmY
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Doda
Administrator
Administrator
Doda


Male Numri i postimeve : 37
Age : 30
Vendi : Kumanova-Lee
Registration date : 11/11/2008

Pershendetjeeeeeee Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetjeeeeeee   Pershendetjeeeeeee Icon_minitimeMon Dec 01, 2008 6:58 pm

Plotsisht je ardh ne vendin e duhur t'deshiroj mir se ardhje e kalofsh mir me ne.


__________________
Made in Doda
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://kumanova4ever.1forum.biz
ღ ღegzonaღ ღ
Senior MemberFemale Numri i postimeve : 2
Age : 31
Registration date : 01/12/2008

Pershendetjeeeeeee Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetjeeeeeee   Pershendetjeeeeeee Icon_minitimeSat Dec 06, 2008 12:56 am

Flm shume per mirkpritje
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Linda
PrinceSs
PrinceSs
Linda


Female Numri i postimeve : 4
Age : 32
Vendi : Dikund Larg heheh ;p
Registration date : 15/11/2008

Pershendetjeeeeeee Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetjeeeeeee   Pershendetjeeeeeee Icon_minitimeSat Dec 06, 2008 1:03 am

Mir se erdhe egzona kalofsh mir ne mesin ton Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
c0d3
Super Moderator
Super Moderator
c0d3


Male Numri i postimeve : 7
Age : 32
Registration date : 14/11/2008

Pershendetjeeeeeee Empty
MesazhTitulli: c0d3   Pershendetjeeeeeee Icon_minitimeTue Dec 23, 2008 12:08 am

Mire Se Vjen Ne Ket Forum EGZONA te deshirojm caste te kendshme
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content

Pershendetjeeeeeee Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetjeeeeeee   Pershendetjeeeeeee Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Pershendetjeeeeeee
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Kumanova4Ever Qendra :: Prezantohu në Forum-
Kërce tek: